ИЗВЕСТУВАЊЕ

Почитувани Соработници

Согласно препорачаните мерки за СЗО за заштита од вирусот  Covid-19 и спечување на неговото ширење, Глобал Секјурити ДООЕЛ нема да работи во наредниот период. Сепак ви стоиме на располагање и за се што ви е потребно, ве молиме контактирајте не на e-mail  адресата  info@globalsecurity.com.mk како и телефонски, на броевите: 070/230-520 Владо ; 070/344-688 Мими.
До следното видување останете безбедни и во добро здравје.

1/3" HDIS, High resolution of 800TVL, Day/Night(ICR), ATW, AGC, BLC, 6mm fixed lens, Max. IR LEDs length 20m, Smart IR, IP66, DC12V

Image Sensor

1/3" HDIS

Horizontal Resolution

800TVL

Electronic Shutter

1/50s~1/100,000s

Synchronization

Internal

Min. Illumination

0.02Lux@F1.2(0Lux IR LED on)

S/N Ratio

More than 65dB(AGC Off)

Video Output

1Vp-p Composite Output (75Ω/BNC)

Camera Features

Max. IR LEDs Length

20m, Smart IR

Day/Night

Auto(ICR) / Color / B/W

Backlight Compensation

BLC

White Balance

Auto

Gain Control

Auto

Lens

Focal length

6mm (2.8 mm, 3.6mm, 8mm optional)

Mount Type

M12

General

Power Supply

DC12V±10%

Power Consumption

Max 3W

Working Environment

-40°C~+60°C / 20%~80%RH

Ingress Protection

IP66

Dimensions(W×D×H)

Φ65mm x154.7mm

Weight

380g

Others

Default: bracket included

 

 

Real time web analytics, Heat map tracking

About Us

Global Security is the leading company for distribution and installation of security systems in Macedonia. The company works in the area of video surveillance systems, alarm systems, systems for access and control and electronic evidence of the working time and fire alarm systems. Founded in 2001, the company's success is based on providing top quality to its clients.

Partners

Кај нас сте добредојдени со вашиот миленик

 

Location

Contact Us

Find us on this address

Simeon Kavrakirov No. 25
1000 Skopje,
Macedonia

Or you can call us

Phone: +389-2-2461666
e-mail: info@globalsecurity.com.mk